Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

cncpt

צילומים

צילומים מיוחדים

קרא עוד על צילומים מיוחדים

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  צילומים גיל שנה

  איך להתכונן נכון לאירוע של צילומים לגיל שנה?

  בעידן הסוער שלנו, השנים חולפות כל כך מהר, עד שההורים הצעירים ממש לא מספיקים ללכוד בזיכרונם את הרגעים הייחודיים מחיי ילדיהם. אבל אתה לא יכול להחזיר את הזמן. לכן, הדרך היחידה לעצור את הרגע כדי להצליח ליהנות מאושר הזיכרונות של רגעים נוגעים בכל עתיד היא לא לשכוח ולהשתמש במצלמה או בסמארטפון בזמן. הוא תמיד בהישג יד היום! להחיות את רעיונות הצילומים שלך לגיל שנה זה בכלל לא קשה. וזה לא משנה איפה זה יתקיים: בבית, ברחוב, על הדשא, בבית קפה או בסטודיו מיוחד. הקדישו מעט מזמנכם, התייעצו עם קרובי משפחה וחברים.

  הסטודיו של נסיה תגיע ליעד שתבחרו ותבצע בשבילכם צילומים לגיל שנה באופן מקצועי. ניתן גם להגיע לסטודיו לערוך את הצילומים שם באווירה ביתית עם כל האביזרים הנלווים לצילום שהילדים אוהבים.

  איך לעניין ילד לקראת צילומי גיל שנה?

  רק תזכרו את כל הדברים הקטנים שהילד שלכם בהחלט יגיב אליהם כמו שצריך:

  • תגובה לצעצועים חדשים;
  • יחס כלפי חיות המחמד שלך;
  • כל דבר אחר שיכול למשוך את תשומת לב ולגרום לתגובה חיובית;
  • מצב הרוח הטוב, השמחה והכיף שלכם בהחלט ישפיעו על מצב הרוח במהלך צילומים לגיל שנה.

  מה לקחת לצילומי שנה?

  ליום ההולדת הראשון אין צורך לסדר שולחן גדול ולהזמין אורחים רבים. סשן צילומים לגיל שנה הוא חג משפחתי ועדיף, נוח יותר לחגוג אותו במעגל צר של קרובי משפחה:

  • שימו עוגת יום הולדת לא מאוד גדולה על השולחן;
  • לקשט אותו עם דמויות שונות, פרחים;
  • הכניסו לתוכו נר אחד;
  • לתת לילד את הצעצוע האהוב עליה.

  צילום גיל שנה

  אם החג מתוכנן ברחוב, בטבע, אל תשכחו:

  • בקבוק מים או משקה;
  • החטיף האהוב עליו (אוכל);
  • מגבונים לחים;
  • חיתולים;
  • בגדים להחלפה

  מה ללבוש לצילומים לגיל שנה?

  אתה צריך להיות לבוש בצורה כזו שנוח לך לא רק לקחת את גיבור החג בזרועותיך, אלא גם לשבת אתו על הרצפה או על הדשא אם האירוע לילדה בת שנה לוקח מקום מחוץ לבית. יש להקפיד במיוחד על הבגדים של ילד יום ההולדת.

  לקבלת התוצאות המקצועיות – פנו אלינו, סטודיו של נסיה ונשמח לתעד אתכם ברגעים הכי מאושרים של משפחה.

  צלמת לגיל שנה

  במיוחד בשנה הראשונה התינוק עובר שינויים רבים כ"כ. קצב ההתפתחות הוא מהיר. בכל יום קורה דבר חדש וחלה התפתחות נוספת: עוד גילוי עניין וסקרנות בסביבה, עוד תנועה שהתינוק עושה, החל מהתהפכות לגב או לבטן דרך זחילה, ישיבה ואפילו עמידה והליכה אצל חלק מהתינוקות. גם בשנים הבאות שינויים יקרו בקצב מסחרר. כדאי לעצור ברגעים מסוימים ולתפוס את הרגע כך שיישארו הזיכרונות יחד איתכם בשלבים שונים בהתפתחות התינוק. צילומים לגיל שנה יזכירו לכם כמה עברתם בשנה מאז נולד התינוק, כמה דינמיות ישנה בהתפתחות שלו. צילומים לגיל שנה יראו לכם וימחישו בצורה הטובה ביותר כמה עברתם יחד עם התינוק שרק לפני רגע היה בגודל של בובה והיה מנומנם רוב הזמן.

  איך נעשים צילומים לגיל שנה?

  צילומים לגיל שנה תוכלו לעשות בכל אווירה ותפאורה שתרצו. אלה יכולים להיות צילומי סטודיו הכוללים צילומים של התינוק לבדו, צילומים של כל אחד מההורים איתו ועם שני ההורים יחד. הצילומים יכולים להיות עם אביזרים וצעצועים שונים, צילומים בזמן שהתינוק אוכל ועוד. צילומים לגיל שנה יכולים להיות גם בחגיגת יום הולדת שנה עם המשפחה המצומצמת, המורחבת, עם חברים ובכל צורה. הצילומים מתבצעים בסטודיו עם תפאורה שונה או בטבע. ניתן להוסיף עוגה לצילומים ושלל קישוטים לאווירה חגיגית ומיוחדת.

  איך להתכונן לצילומים של גיל שנה?

  אם במהלך צילומי ניו בורן התינוק ישן רוב הזמן, צילומים לגיל שנה הם שונים לגמרי. בצילומים אלה אתם רוצים לתפוס את התינוק ברגעים של פעילות כשהוא שמח ובמצב רוח טוב. לכן, חשוב לקבוע את זמן הצילום לפי שעות הערנות של התינוק שאתם יודעים מהן. חשוב שהתינוק יגיע שבע לפעילות. גם אם תצלמו אותו אוכל, הדבר אינו בא במקום ארוחה משביעה שתיתן לו את האנרגיות לכמה שעות של צילום. כדאי להביא צעצועים מוכרים לו ושהוא אוהב במיוחד כך שיהיה ניתן לתפוס אותו כשהוא משחק בהנאה. אפשר להביא גם שמיכה או חפץ אחר שהוא אוהב ומכיר.

  אין מה להתלבט – פנו אל המקצוענים

  בסטודיו של נסיה נעשים צילומי גיל שנה לתינוקות רבים. נסיה היא צלמת בעלת ניסיון רב שיודעת איך לגשת לילדים ולהביא לכך שיצולמו ברגעים מלאי שמחה והנאה. מוזמנים ליצור קשר.

  קידום אתרים קידום אתרים

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר